موبایل : 09120220853
ایمیل : mbahman82@gmail.com
تلفن : 66469238
#
  • نام تیم استارتاپی: استارتاپ پزیکاتو
  • گروه پروژه: سلامت هوشمند
  • سال شروع پروژه: 1397
  • سایت پروژه: https://pezikato.com

استارتاپ پزیکاتو

مقدمه

استارتاپ پزیکاتو پلتفرمی را در قالب وب و حضوری فراهم کرده است که افراد بتوانند با پزشک خود از طریق اطلاعات تماس و سیستم نوبت ‌دهی در ارتباط باشند و با پوشش‌دهی تمام تخصص‌های پزشکی به افراد در پیدا کردن داروهای خود کمک می‌کند، به این صورت که اگر افراد در پیدا کردن داروی موردنیاز خود یعنی دارویی که توسط پزشک متخصص تجویز شده باشد، دچار مشکل شوند می‌توانند از طریق این استارتاپ دارویی داروی خود را پیدا و تهیه کنند. همچنین امکان برقراری ارتباط تصویری و متنی با پزشک موردنظر را نیز ارائه می‌کند. این استارتاپ می‌تواند در قالب استارتاپ پرستاری و پزشکی نیز فعالیت دارد به طوری که در صورت درخواست افراد برای پزشک یا پرستار در محل نیز خدمات ارائه می‌کند.

 

آشنایی با استارتاپ پزیکاتو

پزیکاتو در حقیقت سامانه جامع اتوماسیون همراه بیمار است. با این سامانه بیمار می تواند خدمات خود را به صورت آنلاین و هوشمند دریافت نماید.

پزیکاتو یکی دیگر از استارتاپ‌های ایرانی در حوزه سلامت است که در سال ۱۳۹۷ راه‌اندازی شده است. این استارتاپ سلامت، پلتفرمی را فراهم کرده است که بیماران بتوانند از طریق اطلاعات تماس و سیستم نوبت‌دهی با پزشک موردنظر خود ارتباط برقرار کنند؛ پزیکاتو سعی کرده است که تمام تخصص‌های پزشکی را پوشش دهد. علاوه بر این اگر بیمار در پیدا کردن داروی موردنیاز خود (دارویی که توسط پزشک متخصص تجویز شده باشد) دچار مشکل شود می‌تواند از طریق سامانه پزیکاتو داروی خود را پیدا و تهیه کند.

یکی دیگر از خدماتی که پزیکاتو ارائه می‌دهد، امکان برقراری ارتباط تصویری و متنی با پزشک موردنظر است. به عنوان مثال اگر داروی تجویز شده توسط پزشک باعث بروز حساسیت‌هایی برای بیمار شده باشد، بیمار می‌تواند از طریق سامانه پزیکاتو با پزشک خود ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را مطرح کند.

امکان درخواست پزشک یا پرستار در محل نیز خدمت دیگری است که این استارتاپ در سامانه خود گنجانده است.

انتهای پیام/