موبایل : 09120220853
ایمیل : mbahman82@gmail.com
تلفن : 66469238
#
  • نام تیم استارتاپی: استارتاپ نبض
  • گروه پروژه: استارتاپ های سلامت
  • سال شروع پروژه: 1395
  • سایت پروژه: https://ecosystem.ir

استارتاپ نبض

مقدمه

استارتاپ نبض در سال ۱۳۹۵ پایه گذاری شد. فعالیت ابتدایی نبض در زمینه ساخت تجهیزات توان‌بخشی بود اما در مرداد ماه سال ۹۶ به دلیل شناخت بهتر از بازار و ارتقای اهداف، مسیر خود را به مسیر فعلی تغییر داد. در حال حاضر، نبض در زمینه طراحی و ساخت ابزارها و گجت های هوشمند حوزه سلامت فعال است و هدف و رسالت اصلی آن، کمک به پرشکان و مردم در راستای ارتقای سطح سلامت و گسترش سطح خدمات پزشکی و دسترسی آسان تر به این خدمات است.

 

فعالیت استارتاپ نبض

یکی از حوزه‌های جدید و بکر در پزشکی، حوزه گجت‌های هوشمند پزشکی هستند که به تازگی استارتاپ‌های مختلفی به آن ورود کرده‌اند. یکی از این استارتاپ‌ها، استارتاپ سخت‌افزاری نبض است که کار خود را در سال ۱۳۹۵ با هدف طراحی و تولید گجت‌های هوشمند سلامت آغاز کرده است.

تیم نبض برای تولید گجت‌های هوشمند ابتدا با پزشکان متخصص مختلف مشورت می‌کنند تا بتوانند یک سیر منطقی را برای طراحی و تولید گجت‌های خود استخراج کنند تا متوجه شوند طی چه مدت زمانی، چه ابزارهایی بسازند و در اختیار مشتریان قرار دهند. اولین محصول تولید شده توسط استارتاپ نبض یک گوشی پزشکی دیجیتال است که این محصول علاوه بر رفع نیازهای پزشکان و دانشجویان پزشکی، می‌تواند برای مردم عادی نیز کارایی خوبی داشته باشد.

استارتاپ نبض با تولید این محصول توانسته راهکاری را در اختیار پزشکان قرار دهد که بتوانند بیماران خود را از راه دور چکاپ کنند. به این صورت که بیمار با نگه داشتن این گوشی بر روی سینه صداهای قلب و شش‌ها را ضبط می‌کند و بر روی موبایل این صداها را از طرق اپلیکیشن به نمودار تبدیل می‌کند و بیمار می‌تواند از راه دور با پزشک خود در ارتباط باشد.

انتهای پیام/