موبایل : 09120220853
ایمیل : mbahman82@gmail.com
تلفن : 66469238
#
  • سمیه حبیب الله پور
  • 01 اسفند 1400
  • 1

بهترین و موثرترین روش جوانسازی پوست

محلول کلوئید طلا برای جوانسازی، سلامتی پوست و افزایش زیبایی

همه طلا را به عنوان نماد تجمل می‌شناسند اما بهتر است بدانیم که طلا علاوه بر اینکه جنبه زیبایی و قیمتی دارد، فواید بسیاری نیز برای پوست و در حوزه زیبایی دارد.

در چند سال گذشته محلول کلوئید طلا به عنوان یک ماده مراقبت از پوست محبوبیت زیادی کسب کرده و بسیاری از شرکت‌های آرایشی به دلیل داشتن آنتی‌اکسیدان، مواد مغذی فراوان و پروتئین، نانو کلوئید طلا را در طیف گسترده‌ای از محصولات تقویت‌کننده زیبایی خود استفاده می‌کنند.

محلول کلوئید طلا سطح آنتی‌اکسیدانی پوست را تقویت می‌کند و عملکردهای طبیعی آن را بهبود می‌بخشد. در نتیجه مصرف آن باعث سفت شدن و جوانسازی پوست صورت و پوست اطراف چشم می‌شود. محلول کلوئیدی طلا همچنین خاصیت ضد التهابی بالایی هم دارد.

روشن‌کننده و براق‌کننده چهره

چون طلا عنصری است که خاصیت بازتابش نور دارد و نور را منعکس می‌کند، به همین دلیل استفاده از محلول کلوئید طلا می‌تواند باعث درخشش و براقیت پوست چهره شود.

استقاده از محلول کلوئید طلا باعث متعادل شدن رنگ چهره و از بین بردن لک‌های ناشی از عوامل مختلف بر روی صورت می‌شود. در واقع یکی از خواص طلا برای پوست روشن‌کننده و شفاف‌کننده قوی پوست است.

برطرف‌کننده چین و چروک پوستی

ذرّات طلا به دلیل قدرت نفوذ بالا درون لایه‌های عمیق پوست باعث پر کردن منافذ و چروک‌های سطحی می‌شود و در نتیجه پوست شفاف‌تر و درخشان‌تر دیده می‌شود. استفاده از محلول کلوئید طلا که دارای ذرّات کلوئیدی طلا هستند، تأثیرگذاری بیشتری در رفع چروک‌های سطحی دارد.

  • جوانسازی پوست

یکی از خواص طلا برای پوست جوانسازی سلول‌های پوستی است. استفاده از طلا در محصولات پوستی مانند کرم، محلول و ماسک‌های صورت به دلیل داشتن آنتی‌اکسیدان از ایجاد رادیکال‌های آزاد جلوگیری کرده و سبب تولید کلاژن و جلوگیری از پیری سلول‌های پوست می‌شود.

وجود آنتی‌اکسیدان موجود در محلول کلوئید طلا باعث تقویت و استحکام پوست شده و از شل‌شدگی پوست نیز تا حد زیادی پیشگیری می‌شود.

محلول کلوئید طلا، با تحریک سلول‌های پوستی، سبب ترمیم و بازسازی سلول‌ها می‌شود و همین امر در جوانسازی پوست نقش مؤثری دارد.

برای خرید آنلاین کلوئید طلا می‌توانید اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

پیام بگذارید

تمام قسمتهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی هستند