موبایل : 09120220853
ایمیل : mbahman82@gmail.com
تلفن : 66469238
#
  • سمیه حبیب الله پور
  • 09 اسفند 1400
  • 1

معجزه کلوئید طلا در التیام دردهای مفاصلی

مقدمه

از آنجایی که بیماری روماتیسم مفصلی درمان قطعی ندارد، روند معالجه بیماران معمولاً تا پایان طول عمر آنان ادامه خواهد داشت و بیشتر بر تسکین علائم بیماری و نیز جلوگیری از افزایش آسیب‌دیدگی زانو و یا کاهش سرعت این آسیب‌ها متمرکز می‌باشد. بیماران باید این نکته را درک کنند که روماتیسم مفصلی یک بیماری چند سیستمی است و می‌تواند اندام‌های متعددی از قبیل ریه‌ها، مغز استخوان، چشم‌ها و دستگاه قلبی عروقی را درگیر نماید.

رایج‌ترین علت درد مفاصل و استخوان‌ها به صورت عموم، انجام حرکات روزانه است که به دلیل انجام نادرست آن‌ها و فشاری که به برخی مفاصل ایجاد می‌کنند، ممکن است سبب درد و گرفتگی شوند. معمولاً این حرکات تکراری هستند و افراد در صورتی که به انجام صحیح آن دقت نکنند، به درد مفصلی دچار می‌شوند.

معجزه کلوئید طلا در التیام دردهای مفاصلی

اغلب درمان‌ها سبب کاهش درد می‌شوند اما ممکن است برای همه افراد به یک میزان عمل نکنند و یا در هر فرد، درمانی که سبب التیام درد می‌شود، متفاوت باشد.

اما یکی از انواع درمان‌ها برای تسکین درد مفاصل با کمترین عوارض و بیشترین اثرگذاری، استفاده از محلول کلوئید طلاست. استفاده از کلوئید طلا ضمن کاهش وزن بدن، فشار بر روی مفاصل را کاهش داده و سبب تحریک غضروف‌سازی می‌شود.

استفاده از محلول کلوئیدی طلا از طریق خاصیت بازدارندگی سیستم ایمنی بدن، به کنترل التهاب و کند کردن روند آسیب‌دیدگی مفصل کمک می‌کنند.

البته در کنار مصرف محلول کلوئید طلا، انجام اقدامات خودمراقبتی نیز می‌تواند به بیماران در کنترل دردهای مفصلی کمک کند. ورزش‌های سبک مانند پیاده‌روی، شنا و ایروبیک در آب می‌تواند در تقویت عضلات اطراف مفصل‌ها تأثیر خوبی داشته باشد. گرم کردن ناحیه مورد درد هم به تسکین درد و شل کردن عضلات کمک می‌کند، اما سرد کردن می‌تواند باعث کند و مبهم شدن درد شود. استفاده از تکنیک‌های ریلکسیشن از قبیل تنفس عمیق، هیپنوتیزم درمانی و تجسم خلاق نیز به کاهش درد مفاصل کمک می‌کند.

انتهای پیام/

پیام بگذارید

تمام قسمتهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی هستند